AUI

Trenerzy

Tomasz Karwat
Tomasz Karwat

Ukończył z wyróżnieniem Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej. Jest także absolwentem trzech różnych kierunków w Szkole Głównej Handlowej (między innymi studiów doktoranckich). Doktorant Instytutu Elektrotechniki w Międzylesiu. Absolwent studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. W czerwcu 2014 r. ukończył z wyróżnieniem program Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Wśród jego uprawnień i stanowisk możemy znaleźć między innymi: specjalistę BHP i audytora wewnętrznego BHP, Instruktora ochrony przeciwpożarowej, certyfikowanego wykładowcę SEP i Rzeczoznawcę Izby Rzeczoznawców SEP, a także Rzeczoznawcę NOT. Występuje także jako biegły sądowy ad hoc oraz jako Instalator OZE (Odnawialnych Źródeł Energii). Ponadto praktykuje pomiary elektroenergetyczne od ok. 25 lat, jednocześnie prowadząc z tego zakresu szereg szkoleń. Pełni funkcję redaktora merytorycznego w wydawnictwie Wiedza i Praktyka

Dzięki ugruntowanej wiedzy z zakresu techniki i ekonomii oraz bogatym doświadczeniu przeprowadził wiele różnego rodzaju audytów (efektywności energetycznej, dokumentacji technicznej, urządzeń technicznych itp.) oraz tysiące wdrożeń instrukcji eksploatacji dla małych i dużych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą. Wdrożenia w Europie Środkowo-Wschodniej obejmowały ponad 900 instalacji.

Od 2006 r. zarządza firmą Technical Management (www.TMKA.org), która świadczy usługi między innymi z zakresu doradztwa technicznego, audytów oraz tworzenia i wdrażania instrukcji eksploatacji.

Tomasz Karwat w swoim dorobku może poszczycić się także unikalnymi kwalifikacjami w zakresie optymalizacji zużycia energii w przedsiębiorstwach oraz elektromobilności.

Więcej informacji o ekspercie wiodącym na www.karwat.eu.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.