AUI

Trenerzy

Tomasz Karwat
Tomasz Karwat

Ekspert w dziedzinie elektroenergetyki. Posiada doświadczenie zarówno jako manager, trener szkoleniowiec, jak i publicysta. W osiągnięciu tego wszystkiego pomaga mu wszechstronne wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Praktykuje pomiary elektroenergetyczne od ok. 25 lat, jednocześnie prowadząc szereg szkoleń z tego zakresu. 

Jest autorem wielu opracowań dotyczących utrzymania ruchu i diagnostyki urządzeń. Posiada uprawnienia specjalisty BHP i audytora wewnętrznego BHP. Jest certyfikowanym wykładowcą SEP i Rzeczoznawcą Izby Rzeczoznawców SEP oraz Rzeczoznawcą NOT. Występuje również jako powołany biegły sądowy w dziedzinie BHP oraz elektromobilności. Ponadto pracuje jako ekspert firm ubezpieczeniowych w zakresie likwidacji szkód majątkowych, między innymi dla takich firm jak: PZU, Aviva, Warta czy Hestia.

Od 2006 r. z sukcesem zarządza firmą Technical Management (www.TMKA.org), która świadczy usługi z zakresu doradztwa, audytów, projektowania i pomiarów instalacji elektroenergetycznych. Firma świetnie prosperuje, stale podnosząc poziom swoich usług, co przekłada się na zadowolenie Klientów.

Od lipca 2014 pełni funkcję redaktora merytorycznego w wydawnictwie Wiedza i Praktyka. Jest również współautorem trzech książek wydanych przez WiP: Niezbędnik ElektroinstalatoraOchrona przeciwporażeniowa w instalacjach oraz Czym i jak bezpiecznie przeprowadzić bilans mocy.

Od połowy lat 90. zajmuje się układami napędowymi. W związku z rozwojem techniki w zakresie elektromobilności powrócił do dawnych zainteresowań i od 2018 elektromobilność stanowi bardzo dużą część jego obecnych projektów technicznych oraz szkoleniowych.

Więcej informacji o ekspercie wiodącym na www.karwat.eu.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.